Praca dodatkowa dla pielęgniarki - Bolesławiec

Dodane przez Maciej Kucharski (Firma), Poniedziałek, 11 Grudzień, 2017  15:48

Promedica24 rozpoczęła swoją działalność w Warszawie w roku 2004 i jest obecnie liderem usług opiekuńczych dla osób starszych na rynku europejskim. Misją firmy jest zapewnienie osobom starszym i ich rodzinom bezpieczeństwa i komfortu funkcjonowania w jesieni życia.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Trener szkoleń z zakresu podstawowej opieki

Miejsce pracy: Oddział Promedica24 w Bolesławcu

Zakres obowiązków:
• prowadzenie 3-godzinych praktycznych szkoleń z zakresu podstawowej opieki
• przygotowanie Opiekunów do pracy z osobami starszymi

Wymagania:
• ukończone liceum medyczne lub studia na kierunku pielęgniarstwo
• wiedza oraz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (zasady pielęgnacji ciała podopiecznego, zmiana pieluchomajtek, transfer, pielęgnacja podopiecznego z cewnikiem/stomią)
• komunikatywność, otwartość, predyspozycje nauczycielskie
• dyspozycyjność 2-4 razy w miesiącu (dni powszednie w godzinach 9-17)

Oferujemy:
• atrakcyjne godzinowe wynagrodzenie
• elastyczne godziny pracy
• pracę w firmie będącej liderem usług opiekuńczych dla osób starszych na rynku europejskim
• długofalową współpracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV przez link:

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 300

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Bolesławiec
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń